craiovauderground
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

easyconcept.ro launch party -> vineri 30.11.07 @ VERSUS C

Go down

easyconcept.ro launch party -> vineri 30.11.07 @ VERSUS C Empty easyconcept.ro launch party -> vineri 30.11.07 @ VERSUS C

Post  devildnb Tue Nov 27, 2007 10:43 pm

Line-up:

Stefanel (EZC)

Tribun (EZC)

Rancha (EZC) & Tina (ANONIM TM)

Intrarea Libera.

Primele 90 de persoane o sa primeasca (la alegere) un cd gratis, EASY CONCEPT. Adica fiecare dintre noi are 30 de cd-uri cu un mix facut special pentru acest eveniment.

MC TINA

Profil "M-am infectat cu drum'n'bass si breakbeat abia la editia din 2003 a TMBase-ului, unde am mers din curiozitate. Am plecat ultima de-acolo.. :-) De-atunci si pana la concursul "Se cauta o voce" (2004) organizat de anonimTM si DJ Suv au trecut cateva luni. Am fost una dintre finalisti si de aici a inceput activitatea mea ca MC. Pana atunci cantasem doar rock si alte cateva genuri inrudite rock-ului. Au urmat party-uri (cam 30 - 35 intre 2004 - 2005) la care am prestat. In esenta toate party-urile marca anonimTM prin Timisoara si prin tara (Deva, Bucuresti, Cluj, Targu-Mures, Arad) dintre care mentionez: 48h, TMBase, DeLaHoya, Rock la Mures, Felsziget.

Intre timp am fost cooptata de BAU cu care am concertat prin tara si strainatate (Austria, Ungaria) si alaturi de care am inregistrat cateva piese."
Preferinte / Top High Contrast, NuTone, Artificial Intelligence, Calibre, London Electricity, Logistics, Mathematics etc.

Plus "DJ cu care am colaborat: Storm (Metalheadz, UK), Suv (Full Cycle, UK) , Don E (Atomic Dread, UK), Cop (cop.underground.hu, Pecs) Dudu, Roli Breaker, Klin, Leizaboy, Tonika (FunkMasters / SoundKraft Rec, Ucraina), Snow, Hazee, Down, Dubase, Rapala, TRG, DropDread s.a."

MySpace.com - mc Tina - timisoara, RO - Drum & Bass / Breakbeat / Alternative - www.myspace.com/tinaemcee
///anonimTM.ro /// party organisation promoting drum`n`bass + breakbeat /// timisoara

easyconcept.ro launch party -> vineri 30.11.07 @ VERSUS C 1363798735llq8
devildnb
devildnb
Admin

Posts : 8
Join date : 2007-11-27
Age : 39

https://craiovaunderground.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum